| kitty00 a întrebat:

Heeei! Vreau cateva produse de la Life-care,Avon si cateva masti facute in casa pentru a accelera cresterea parului sau pentru a face parul mai puternic, mai matasos sau mai "atragator"laughing.

Răspuns Câştigător
| lumy4u a răspuns:

Uleiul de ricin ajuta foarte mult pentru cresterea parului, aplical pe par si la radacina si la fel, te speli dupa 30 minute, fa asta o data la 2 saptamani

5 răspunsuri:
| lumy4u a răspuns:

Amesteca un pic de ulei de ricin sau de masline, cu zeama unei lamai si un galbenus de ou, aplica amestecul pe par, si spalate dupa 30 de minute normal cu sampon si balsam.vei avea un par super matasos si stralucitor happy eu asa fac.o data la 1 luna sau 2

| kitty00 explică (pentru lumy4u):

Si ajuta si pentru accelerarea cresterii parului?

| lumy4u a răspuns (pentru kitty00):

Uleiul de ricin ajuta foarte mult pentru cresterea parului, aplical pe par si la radacina si la fel, te speli dupa 30 minute, fa asta o data la 2 saptamani

| Ralluca99 a răspuns:

Produsele de la AVON sunt chiar bune! Cele pentru par sunt folosite si de stilisti si de marile saloane, Advance Techniques se numesc! Daca vrei mai multe detalii sau ai vreau brosura pentru a te uita mai bine, contacteaza-ma la ID - ul : ralucutza210. pup. sper ca am ajutat! Funda :X>?

| kitty00 explică (pentru Ralluca99):

Esti online?

| Ralluca99 a răspuns (pentru kitty00):

Acuma intru