| geta a întrebat:

As vrea si eu sa stiu ce culoare de vopsea mi sa potriveste daca am ochii verzi si fata cam rosie.

Răspuns Câştigător
| nicky_3440 a răspuns:

Cred ca ti-ar sta bine cu un saten, un ciocolatiu pentru k roscatul iti scoate in evidenta roseata tenului.

8 răspunsuri:
mlm
| mlm a răspuns:

Buna, parerea mea este sa consulti un hair stylist, el iti va spune ce si cum iti sta bine.Succes.

| DenissaDeea a răspuns:

Conteaza foarte mult de tine in alegerea culori, stiu ca fetele sunt mai pretentioase cum e si cazul meu, nu stiu daca conteaza parerea mea dar nu ti ar strica o culoare de castaniu deschis, tu decizi culoarea sa arati sic.

| astertix09 a răspuns:

Intra pe un salon virtual unde incarci poza ta si incepi sa iti alegi culoarea parului si modelul tunsoare
Uite aici un exemplu:
http://salon-virtual.stilfeminin.ro/

| jolie_3446 a răspuns:

Cred ca roscatul e o culoare care scoate mult in evidenta fata. Te-as sfatui sa incerci un saten.

| carmen_5367 a răspuns:

Roscat, scoate ochii in evidenta si pierde culoarea fetei rosiatica!

| carmen_5367 a răspuns:

Au au au pai ciocolatiulscoate in evidenta culoarea tenului nu este normal diferenta de contrast roscatul face trecere mai usoara sa zic asa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Roscatul se potriveste super cu ochii verzi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am ochii caprui si m-as vopsi roscata. dar un roscat mai aprins. Ce zici.imi va sta bine?