| AdrianaL30 a întrebat:

Ce culoare de par se potriveste cel mai bine pentru ochii verzi?

6 răspunsuri:
| EvilThoughts a răspuns:

Eu am ochii verzi și părul șaten spre blond.
După părerea mea, orice persoană este frumoasă în felul ei și, prin urmare, nu cred că există o culoare a părului care să se potrivească mai bine.
Dacă ai ochii verzi și intenționezi să te vopsești, nu o face. Părul vopsit se deteriorează și se arde mai repede. În plus, fetele naturale sunt cele mai frumoase.

| Elena9328 a răspuns:

Dupa parerea mea mai bine te vopsesti cu noantator de culoare rosie daca iti place te vopsesti permanent sau poti sa iti schimbi culoarea daca nu ti place.

| LoveTenis a răspuns:

Negru, blond, roscat!

| Ardelean_Liana_1976 a răspuns:

Cu siguranta roscatul, crede-ma!

| LarisutzzaByby a răspuns:

Roscat, eu am ochii verzi, si am fost vopsita negru, saten, blond, iar acum sunt roscata. Crede-ma, cel mai fain e roscatul happy.

| VictorGabriel a răspuns:

Negru sau blond. culorile astea evidențiază culoarea ochilor.