| AnotherWayToDie a întrebat:

As vrea si eu sa stiu cum sa-mi mai subtiez degetele si sa le lungesc foarte putin caci am niste degete groase / grase laughing? Cel mai bun raspuns primeste fundita happy

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Nu ai cumlaughing asta e forma lor.Si sa le lungesti in niciun caz, este imposibil laughing poate in alta viata laughing

2 răspunsuri:
| EmaEmax a răspuns:

Daca si tu esti mai plinuta, incearca sa slabesti, automat si mainile tale vor fi mai finute laughing ca sa zic asa...o alta idee ar fi sa te apuci sa canti la pian, cred ca sti si tu ca pianistii au degete lungi laughing)

| AnotherWayToDie explică (pentru EmaEmax):

Nu sunt mai plinutalaughing am 53 de kg si 1, 67 deci nu cred ca asta e problema.