| lambadissima a întrebat:

Ati incercat metode naturale de vopsire a parului, de ex foile de ceapa sau musetel cu lamaie.sau vazut rezultatele, in cat timp?

Răspuns Câştigător
| Năpârlici a răspuns:

Eu odata pe saptamana fac infuzie cu ceai de musetel pentru ten apoi cu apa ce ramane ma clatesc pe cap cu ea. Sincer fac lucrul asta cam de un an si toti mi.au zis ca mi so deschis parul. Ce este drept am reflexii de blond. Produsele naturale nu iti schimba culoarea radical ci ti.o inchide/deschide treptat dandu.i reflexe. Plus de asta nu se observa decat dupa un timp indelungat de folosire (min. 3-4 luni).

1 răspuns:
| AllinaDaniella a răspuns:

Eu am incercat cu frunze de nuc (pentru a-l inchide). Nu prea am vazut schimbare deoarece am facut decat o data procedura(trebuie de minim 6-10 ori). Insa am auzit ca e ok, se vede.