| anonim_4396 a întrebat:

Ati incercat sa va vopsiti parul cu albastru de >metil:? love struck

21 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Eu m-am dat. Iese o nuanţă de albastru-cerneală,în functie de culoarea de bază a părului şi de cantitatea de albastru de metil folosită. Este absolut inofensiv pentru păr sau scalp. Dar, dacă te apucă ploaia şi te uzi pe păr, îţi colorezi hainele care vin în contact cu el. Şi culoarea ţine pană la următoarea spălare!

| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Da cand eram pustoaica si iti spun sincer ca mi-a iesit parca eram curcubeu(atatea culori aveam in cap!)si in plus de asta ca am facut toata lenjeria si hainele de albastru de metil ca ala se ia de pe par! bine ca nu m-a prins vreo ploaie ca iti dai seama ca aratam ca draculaughing))

| IMC90 a răspuns:

Ala nu arde?

| troller2103 a răspuns (pentru IMC90):

Ce sa arda ma?laughing. cica e bun pentru parhee hee. si da rezulltate excelentelove struck

| IMC90 a răspuns (pentru troller2103):

Pai ala arde, ca e antiseptic. E si in spirt asa ceva...

| Elianna a răspuns (pentru IMC90):

Cum să ardă? Se foloseşte în gatul copiilor mici, cand au roşu în gat!

| IMC90 a răspuns (pentru Elianna):

A apus vremea lui. Dar se folosea in gat tocmai fiindca avea o actiune antiseptica happy Parul este destul de sensibil. In fine, n-am incercat deci nu comentez. Doar mi-am imaginat o situatie posibila.

| Elianna a răspuns (pentru IMC90):

N-a apus nici o vreme! La mine în cartier toate babele sure sunt mov!

| FucktheSystem a răspuns:

Da, am avut tot părul albastru odată...

| negru30 a răspuns:

Cand o sa doresc sa omor pe cineva la prima vedere in loc sa-l bag in gura o sa mi-l pun in cap - daca o sa am si putin pe fata nu-i problema - socul va fi mai puternic ha ha ha

| Doηηa a răspuns:

Nu,nu am incercat! rolling eyes

| Curiosu a răspuns:

In ziua in care o sa vad fata cu parul albastru pe strada o sa pot sa spun ca le-am vazut pe toate

| troller2103 a răspuns (pentru Curiosu):

De unde esti?laughingrolling on the floor eu am vazutt muultee '-.-

| Curiosu a răspuns (pentru troller2103):

O.O? I don't wan't to live in this world anymore...

| Muflă a răspuns (pentru Curiosu):

Am fost făcută cu albastru de metil în tot capul happy Nu de şmecheră, doar pentru că-mi place culoarea. Da-i al dracul de distractiv să fii picătura care-a umplut paharul. Veneau tot felul' de ciudaţi la mine să-mi miroasă părul, alţii apăreau aşa de nicăieri şi-ncepeau conversaţii, unora le plăcea, altora nu... dar e doar o culoare la urma urmei, nu-nţeleg de ce se agită lumea atât -_- (nu mă băgaţi în seamă, am limbariţă)

| HaLoG3N a răspuns:

Mare gresealarolling on the floorlaughing Toate persoanele pe care le-am vazut date cu asa ceva parca lea turnat cineva cerneala in caplaughing Inca odata mare gresealalaughing

| troller2103 a răspuns (pentru HaLoG3N):

Asta mi-a zis si mama rolling on the floor. dar am cateva suvite love struck si mie imi place cum a iesithee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da laughing iese verde.

| troller2103 a răspuns (pentru anonim_4396):

phbbbbt, iese albastru

| anonim_4396 explică (pentru troller2103):

eu am fost bruneta si cand mi am dat cu albastru de metil a iesit verde, acum depinde de culoarea parului care o ai.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai am vazut la mai multe persoane.
Pe blond iese albastru prima data dupa se spalaceste pana la verde.
Pe saten iese un albastru inchis.
Oricum pe mine chiar nu ma tenteaza, ar fi prea mult.