| JorjetGgi a întrebat:

Cat timp o sa am parul albastru, daca l-am vopsit cu albastru de metil? :O3

3 răspunsuri:
| Muflă a răspuns:

Depinde de cât de deschis era părul. Pe şuviţe aproape albe rezistă şi 8-9 spălări, pe şuviţe galbene sau portocalii eşti norocoasă dacă-l mai ai după a 3-a spălare. Poţi să foloseşti şampon care protejează culoarea dacă vrei să dureze mai mult, nu face spumă aproape deloc şi dă senzaţia că nu a curăţat părul cum trebuie, dar după ce te clăteşti o să vezi că-i ok... totul e să-ţi cumperi unul bun, nu răhăţiş de-ăla din supermarket.

| RhoOphiuchi a răspuns:

Umm, cateva spalari. Depinde mult si de culoarea initiala a parului.

| Perrystain a răspuns:

laughing pai eu una mi.am facut o suvita cu albastru de metil si dupa ce am facut baie nu a mai fost albastra suvita sad deci cam pana faci baie rolling on the floor