| DaReZon a întrebat:

Ati vazut baieti care sa poarte banderola pe frunte? As dori sa imi las parul lung si sa mi-l dau in sus iar apoi sa imi pun banderola pe frunte pentru a imi sta. Ceva de gen ca in Naruto laughing
Ce parere aveti? Si cum se numeste exact chestia aia ca nu gasesc nimic pe google laughing

FUNDA

6 răspunsuri:
| LeMousiqe a răspuns:

Bună.
Nu contează ce crede lumea, conteaza ce crezi tu.
Toate cele bune.

Răspuns utilizator avertizat
| xJuliusx a răspuns:

Nu conteaza ce cred ceilalti. Cred ca ti-ar sta bine gen Naruto, chiar daca nu poarta nimeni asa ceva, din cei cunoscuti tie sau de prin prajma ta.

| Alexandru3y a răspuns:

Probabil vrei sa spui de banderola, si da, arata fain!

| Iònùt_Dòbré_1997 a răspuns:

Nu ati une ma ceai mai esti copil mic sa prti banderole MariusBoy2011 cred ca are 10 ani de ai place cum drap te faci de ras pe strada laughing aaaa si mai poarta banderole si motociclisti aia nespalati care vara poarta cizme laughing

| Piki99 a răspuns:

Pai. ''chestia aia'' se numeste bandana si cred ca ti-ar sta bine... happy