Ati vazut cum arata rochia comunitatii TPU?

Dragilor, in timpul Saptamanii Designerului TPU.ro din martie, 1.001 utilizatori ai comunitatii ne-au raspuns intrebarilor din oracol si-au facut portretul rochiei ideale, despre care v-am povestit aici.

Prietenii nostri de la Prive Boutique au inceput sa o produca, asa ca suntem extrem de incantati si mandri sa va aratam rezultatul acestei colaborari creative: rochia TPU.ro.

Ea e disponibila aici si va asteapta :)

P.S: Dac-o vedeti prin vreun club, sa-i faceti poza.

65 răspunsuri:
| mimiwewem a răspuns:

Da! Superbă!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe mine mă enervează asimetria asta a poalelor. Just saying.

| CătălinB02 a răspuns:

Foarte frumoasa! Like!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

... si fata e frumoasa.

| Solitude15 a răspuns:

Superba

| 0rlando a răspuns:

Super, sper să văd cât mai multe pe stradă, că doar vine vara happy.

| mona a răspuns:

Acceptabila.

| BiuL a răspuns:

E draguta, dar destul de comuna.

| Andeuta a răspuns:

E draguta, daca avea acelasi nivel la poale era si mai draguta sau daca nu se strange in talie:*

| Fedemilla a răspuns:

Este superba rochia!
Si ok o sa-i fac poza!

| JeSuisAnonyme a răspuns:

Foarte draguta. Materialul este foarte fin si elegant. insa poate un pic prea scurta. Imi place ideea ca se poate asorta cu diferite accesorii si iti ofera un look simplu si elegant. Bravo happy

| mixxjim a răspuns:

Rochia nu stiu, bate in camasa de noapte mai degraba, dar tipa e super - cu exceptia buzelor, prea mult "tunate" happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Destul de draguta

| MBlack a răspuns:

Da! Superba!

| MihaelaDart a răspuns:

Simpla si frumoasa

| AlexandraPrincess a răspuns:

Da...Superba.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e tocmai ceea ce ma asteptam...

| SatanLovesYou a răspuns:

"Ea e disponibila aici si va asteapta happy"
Fata sau rochia? rolling on the floor
Glumesc, glumesc...

| iCappy a răspuns:

Da, e draguta, de avea mai multe bratele pe la umeri zic si eu, cam simpla. da da e draguta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E frumoasa, de dormit in ea.

| Anika2014 a răspuns:

Frumoasa!

| Digital112 a răspuns:

Urata e fata aia

| Rubyrubyy a răspuns:

Frumoasa like

| ElenaSA a răspuns:

Interesanta rochie, dar nu este potrivita decat pe o silueta perfecta.

| popesculaura a răspuns:

Frumoasă rochie.

| cristinna23 a răspuns:

Da,imi place. Culoarea este potrivita, modelul este simplu dar elegant si materialul este foarte bun daca porti rochia la o ocazie speciala.

| CinevaNou a răspuns:

De ce sta asa cracanata in prima poza?

| DenisaAnca a răspuns:

Sincer 200 de lei pe camasa aia de noapte eu nu as da. Mie nu-mi place. Ba e chiar urata.

| Mark72 a răspuns:

Frumoasa si fata, si rochia! happy

| Peaches a răspuns:

E frumoasa, dar eu n-as vota-o din toata inima.