| Mădăă14 a întrebat:

Aveti idee cam cum as putea sa ma machez la scoala cat mai natural? Dau funda happy

Răspuns Câştigător
| LoriLoL a răspuns:

Spunea cineva aici sa-ti conturezi ochii cu negru.e cea mai mare greseala tipica unei varste si in niciun caz naturala. daca ai nevoie aplici putin fond de ten pentru un aspect mat..pe ochi poti folosi fie un dus simplu, fie nuante nude crem-maroniu+rimel.si un gloss.

| LoriLoL a răspuns (pentru LoriLoL):

*tus rectificlaughing

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mergi pe nuanță de nud, un gloss, o urmă de rimel pe gene.
Pa, pa.

| LoriLoL a răspuns:

Aa si pentru un accent al pometilor poti folosi un blush in nuante naturale..care sa nu iasa in evidenta

| xBlackDreamx a răspuns:

Pai iti dai cu putin fond de ten pe fata, folosesti ca fard de pleoape un portocaliu spre crem si te poti da cu un strat de rimel. sper ca te-am putut ajutahappy

| EdwardTeach a răspuns:

Da, să nu te machiezi deloc. xd

| Găbițaaa a răspuns:

Eu îți garantez că ești mai frumoasă naturală. Însă dacă tu vrei, încearca o pudra sau un fond de ten de calitate. sunt la Avon câteva cu aloe. care conțin diferite substanțe care nu îți strică așa tare tenul. Și îți poți contura ochii cu un creion negru, iar genele cu un rimel frumoss. Și este chiar natural, îți accentuezi trăsăturile tale. Un luciu frumos și e gata love struck. Fundă?

| dianacrina a răspuns:

Eu as zice ceva simplu adica o combinatie de alb si negru