| anonim_4396 a întrebat:

Aveti incredere in produsele comandate pe internet? Ma refer la produse de la Kallos de exemplu.Am gasit un catalog online dar nu am gasit si preturi.Ce firme imi recomandati daca e vorba de produse pentru par sau fata! Ce parere aveti de Avon sau Oriflame si preturile si calitatea produselor lor?

Răspuns Câştigător
| NC_Didii_1998 a răspuns:

Nu prea stiu ce sa zic cu produsele de pe net... daca este o urgenta le poti achizitiona, dar daca nu, te sfatuiesc sa cumperi produse din supermarketuri/cataloage pe care le gasesti la reprezentanti si alte chestii! Eu pentru par si fata folosesc de obicei produsele NIVEA, sunt de calitate si nu sunt prea scumpe.Despre Avon si Orifflame am o parere destul de buna,produsele sunt destul de calitative,numai ca, ceea ce nu prea se potriveste cu ceea ce vezi in cataloage sunt culorile rujurilor, nu prea corespund, in rest sunt niste firme bune, care au si produse de calitate! Sper ca te'am ajutat! FUNDA?!batting eyelashes

| Bya28 a răspuns (pentru NC_Didii_1998):

Da sunt de foaret buna calitate

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu am incredere si de aceea nu comand niciodata de pe internet mai ales produse cosmotice

| HotChoclate a răspuns:

Buna.Din experienta proprie iti spun ca nu sunt prea grozave.Mi-am luat un rimel rezistent la apa dar nu era bun de nimic..in sensul ca curgea tot dupa vreo 2 ore.Mi-a zis o prietena ca si ea a patit la fel.
Produsele de la Avon si Orifleme au un raport bunicel calitate pret..deci dupa pret asa si produs.Nu iti recomand sa iti cumperi.cel putin cele pentru fata nu sunt toate testate dermatologic.
Iti recomand firme precum Garnier, Nivea, loreal.

| ReusxD a răspuns:

Sunt bune produselebatting eyelashes m-as intreba de ce nu ar fi.happy

| Bya28 a răspuns:

Da sunt de foarte buna calitate

| aconstedani a răspuns:

Kallos e un produs italian din cate stiu eu. I-am luat mamei mele vopsea de sprancene. Inca le mai are, deci consider ca sunt produse bune laughing))