| Bojthe a întrebat:

Avon sau Oriflame. Care sr fi avantajele dezavantajele daca vreau sa devin reprezentant
funda

7 răspunsuri:
| AnonimusGirl a răspuns:

Eu sunt reprezentanta la avon de 2 campanii si chiar imi place. daca iti gasesti cativa clienti vei putea avea si discount. Sper ca acestea sa te ajute:
https://www.avoncosmetics.ro/......nior2.html
https://www.avoncosmetics.ro/......grila.html

| Romania_TianDe_1987 a răspuns:

Salut alternativa cea mai buna la ambele este TianDe. de ce?
http://tianderomania.ucoz.com
1. inscriere gratuita
2. discount 35% de la prima comanda
3. produse calitative la pret accesibil
4. fara comenzi minime
5. bonusuri din vanzari, etc. inta pe site si ve citi mai multe.

| Mymytica a răspuns:

Eu iti recomand Avon, sunt reprezentant de doi ani si te pot inscrie da-mi add: avonncosmetics32, si o sa-ti explic tot.

| Oriflame_Alex_A._1993 a răspuns:

Buna, acceseaza www.zone-of-beauty.blogspot.ro si descopera ce avantaje constand in discounturi si cadouri ai alaturi de Oriflame!

| Z13ENT a răspuns:

Parerea mea e ca Avon e mai bun pentru ca produsele sunt mai ieftine si discount-ul e destul de mare.

| Catalin_Zamfir_1976 a răspuns:

Oriflame de departe... vorbim aici de calitate, de discount, de comanda minima, de obligativitatea sau nu de a avea comanda in fiecare campanie, etc. Foarte importanta este si echipa in care intri. Eu lucrez cu Nr1 Oriflame Romania Luminita Mirescu. Te astept alaturi de noi administrator@cab.ro

| elyignat a răspuns:

Care sunt avantajele sau dezavantajele? de ex daca ai minimum de comenzi, sa inteleg, ca la inceput, nu o sa am destui clienti...