| IWannaBeHappy a întrebat:

Care sunt avantajele si dezavantajele unui reprezentant oriflame?

Răspuns Câştigător
| Stefana33 a răspuns:

De fapt, sunt mai multe avantaje: pe langa venitul suplimentar pe care il castigi odata la 3 saptamani, beneficiezi si de cadouri constante, programe pentru consultanti, discount la produse, diferte oferte si reduceri online speciale pentru consultanti, si recent am vazut ca primesti si vouchere de reducere la comanda pe diferite siteuri precum Answear.ro si multe altele. Cat despre "plimbatul.cu produsele" nu e prea adevarat..adica daca o persoana comanda ceva si nu-l mai vrea, nu ramai cu produsul, il poti da retur fara probleme. Eu sunt consultant si te pot ajuta daca vrei sa fii si tu. Daca vrei sa te ajut sau daca mai ai intrebari, eu iti raspund cu placere. Ma poti contacta la adresa de email tstefana@yahoo.com

| IWannaBeHappy explică (pentru Stefana33):

Multumesc frumos!

| Stefana33 a răspuns (pentru IWannaBeHappy):

Cu placere! Daca vrei sa te inscriu eu, iti voi trimite si catalogul curent Oriflame prin posta GRATUIT! In plus, luna aceasta este un program superb de bun venit pentru consultantii nou inscrisi, in care poti primi un rimel, un creion de ochi, un portofel si o geanta din acelasi set

| IWannaBeHappy explică (pentru Stefana33):

Suna interesant! Si ce pot face pentru inscriere? Am putea vorbi mai multe pe Facebook, daca nu te supara sau nu te simti deranjata?

| Stefana33 a răspuns (pentru IWannaBeHappy):

Sigur ca nu ma supara! Sunt Stefana Apostol pe Facebook si am o poza aurie cu Oriflame la profil. Da-mi tu cerere si vorbim acolo pentru mai multe detalii!

| IWannaBeHappy explică (pentru Stefana33):

Am inteles.Multumesc frumos!

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Avantaje:
-castigi niste bani
-nu se interfereaza cu munca
-din cate am vazut pe site, primesti produse la reducere

Dezavantaj:
-uneori trebuie sa te plimbi mult cu produsele