| Edeline14 a întrebat:

Baieti,cum vreti sa arate fata visurilor voastre? Eu sunt satena, ochii verzi...

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
7 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

Haha eu brunetă ochi verzi.
Dacă aş fi băiaaaat, aş vrea o fată cheală, fără nas, cu o gură frumoasă şi mare *ifyouknowwhatimean* şi cicloapă.

| мαrrýиєlα a răspuns:

Buna!
+ eu sunt fata, dar daca as fi baiat; ochii verzi, par roscat sau blond, forme frumoase, nici slaba nici grasa, nici inalta nici scunda.

| xWhiteTigerx a răspuns:

,,cu 2 ani mai mica,,, desteapta, par lung neaparat, bruneta sau roscata, ochi nuprea ma intereseaza+))..forme normal, cu simtu umorului, si mai sant catev aspecte dar nu imi vin in minte!

| Edeline14 explică (pentru xWhiteTigerx):

Ok. happy si in general preferi fetele rebele sau cele cuminti?

| Edeline14 explică (pentru xWhiteTigerx):

Si in general preferati fetele rele sau cuminti? :3

| xWhiteTigerx a răspuns (pentru Edeline14):

60 la suta rebele si 40 cuminte+)))