| anonima_2498 a întrebat:

Baieti Help! ce va place intr-o fata? adica la ce va uitati? cum sa arate? sa se comporte, etc orice va atrage intr-o fata(ar fi de preferat baieti intre 14-15-16 anibig grin)

Răspuns Câştigător
| Minks a răspuns:

In primul rand un aspect ingrijit, trasaturi frumoase. Prefer o fata potolita, nu una agitata care nu isi gaseste locul si vorbeste ca o moara stricata, mult si prost.

2 răspunsuri:
| Aenoenienanonim a răspuns:

Ma atrage intelingenta. dar observ ca tie iti cam lipseste. =)

| lowfive a răspuns:

Ce le place baietilor intr-o fata, uite o intrebare inteligenta.