| minime3 a întrebat:

Baieti, v-ar placea sa vedeti o femeie imbracata cu rochia asta? E draguta?
https://creamoutlet.ro/rochie-mini-shein-roz-a146927

7 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Cred ca ti-am mai spus acest lucru cu ocazia altei intrebari tot fata de o anumita rochie, parca tu erai, nu sunt foarte sigur!

este in primul rand in functie de statura, de corp, de constructie!
ce o avantajeaza pe o femeie inalta nu o avantajeaza pe una scunda, ce o avantajeaza pe o femeie slabuta, nu o avantajeaza pe o femeie grasuta, ce o avantajeaza pe o femeie cu forme, nu o avantajeaza neaparat pe o femeie fara forme!

referitor la modelul de rochie pus in discutie de tine, cred ca tine de gusturi totusi, nu pot sa zic ca este super dar nu pot sa zic ca arata urat!

| Violleta2022 a răspuns:

Da, este draguta rochita, dar este pentru o fetita sau adolescenta, nu pentru o femeie.

| dullcat a răspuns:

Buna.E draguta, dar iti va tine cald si vei transpira, fiind din poliester. Daca o mai si agati (cu textura aia fix asta se va intampla la un moment dat, been there done that) e clar.

| alina2k18 a răspuns:

Da, e f frumoasa.

| ReddY25 a răspuns:

E ok

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, e drăguță. Și mi-ar plăcea să o văd pe iubita mea purtând-o.

| SpoiledBrat a răspuns:

Din păcate pentru tine nu e hidoasa