| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de rochia asta? Se pliaza pe un look romantic? Nu conteaza ca este ieftina.
https://creamoutlet.ro/rochie-mini-shein-albastru-a13906 4

5 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Croiala clos, stransa in talie si piept, plus volanase nu cred ca pot exprima altceva decat stil asa mai feminin si mai romantic.

| blairelovesmusic a răspuns:

Da, aceasta rochie se incadreaza in stilul romantic si in cel feminin. E frumoasa. Totusi, era si mai frumoasa daca ar fi fost rosie.

| Denisa0954 a răspuns:

După părerea mea e mai mult o rochiță de zi, de vara

| minime3 a răspuns (pentru Denisa0954):

Pai da, pentru la vara evident

| HUAWEHUAWE a răspuns:

Bună.

Trebuie sa te uiti la rochie (sau la ce ai de verificat ) daca regasesti caracteristici aflate pe site-ul asta, sau alt site (cauti tu pe google : caracteristici stil romantic ).

Te descurci?