| aalessyaaaMk a întrebat:

Baietilor...
cum poti impresiona un baiat?

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| xBebee a răspuns:

Heii.

Eu sunt fată, însă ascultă un sfat prietenesc.Fii tu însăţi şi nu încerca să pari fiţioasă. Dacă te place, te place aşa cum eşti.
Însă trebuie să ai coloană vertebrală, să ştii ce vrei, să nu te schimbi după cum bate vântul, să îl înţelegi, să fii elegantă, curată, parfumată, să fii tipa după care toţi întorc capul.

Să înveţi să îţi scoţi în evidenţă trăsăturile şi să îţi ascunzi defectele.În general fii tu însăţi.

Baftălove struck!

| DavidOsam a răspuns:

Du-te in bucatarie si fa-i un sandvis si tot timpul cand te striga, raspundei cu: Yes, master.