| SeducTIV a întrebat:

Cum poti impresiona fetele?, in afara de metodele jalnice ale majoritatea baietilor

5 răspunsuri:
| anaid a răspuns:

In ziua de azi daca ai bani si esti la volanul unei masini de fite deja sunt mai mult decat impresionatelaughing

| maryy a răspuns:

Fiecare cu metodele sale de a atrage o fata.Eu sunt fata si sincer e foarte frumos cand primesti o floare, niste cuvinte sincere spuse din suflet, si sunt foarte importantii si cei 7 ani de acasa.

| Диана a răspuns:

Te duci la una, şi-i zici: păpuşe, te fac o tură cu bmw-ul meu?smug

| αℓγήα ツ a răspuns:

Depinde de la fata l fatahappy
adica. una`i impresionata d banii, masina, alte prosti din astea -.-"
dah, daca e o tipa thinking "normala"so numiim. ceea ca nu-i asea ca normal e s fi atras d masini, muschi, bani.nu d ceea ca ai in kp.thinking un gest simplu o floare[nu zic buchete d 200 d trandafiri. dr nici o garoafa rosielaughing]. un simplu gest, complimente dragute nu din astea " ba ca mijtoaca esti, c cur ailaughing" un subiect de interes comunthinking
ca e mai vechi, mai dpe timpu lu binca asea merge.winking
e m furm dka esti m simplu sh finuts decat s t dci sa-i arunci 3 vorbe din astea d cocalar ca 2 clase acum depinde sh d caracterul tauwinking
bftlove struck

| SeducTIV explică:

Am mentionat mai sus ceea ce ati spus voi ...aceste metode jalnice