| inlovewithyou a întrebat:

Baza de machiaj de la Avon Magix poate fi folosita si ca fond de ten? si daca da acopera bine?

Răspuns Câştigător
| mmary a răspuns:

Da. poate fi folosita si ca fond de ten insa nu are putere mare de acoperirehappy ai putea totusi sa incerci ceva mai multa pudra peste ea daca tot vrei sa renunti la f. de tenhappy cred ca asta o sa dea rezultatehappy multa bafta!:*

2 răspunsuri:
| EVA_7591 a răspuns:

Ai grija ca baza de machiaj in poza o arata mare si in realitate e minuscula, iti ajunge sa te dai 1 data, max de 2 ori din ea

| pici6 a răspuns:

Buna. Te-ar ajuta baza de machiaj, dar nu prea mult. Daca nu vrei sa folosesti fond de ten, eu iti recomand o crema colorata, este mult mai buna si iti tine pe fata destul de mult timp. pup