| KatherinePierce1864 a întrebat:

Hey all. Am o intrebare. Sper sa imi raspundeti destul de repede. Care dintre cele 2 baze de machiaj sunt mai deschise:
baza de machiaj iluminatoare SPF 20 MagiX sau baza de machiaj iluminatoare SPF 15 MagiX? Dau funda si vot!happy

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Sunt fonduri de ten,regeneratoare şi iluminatoare, cu o acoperire f. bună. Crează o peliculă fină şi fluidă, ce aderă f. bine la ten, pentru un efect de a doua piele.SPF 15, este o nuanţă de mijloc, mai deschisă fiind SPF 20.

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| kkkk a răspuns:

Prima kiss

| KatherinePierce1864 explică (pentru kkkk):

Sigur?

| KatherinePierce1864 explică (pentru kkkk):

Si celalalt cu cat e mai inchis decat primul?