| AnaNuSuntPa a întrebat:

BB Cream-ul hidrateaza? Sau este ca un fond de ten care mie personal imi usuca fata si cand il aplic ma cojesc ca si cum. Multumesc :* P.S: ce BB Cream imi recomandati? Mentionez ca am tenul mixt si nu are nuanta uniforma

Răspuns Câştigător
| Raniiia a răspuns:

Si eu folosesc BB cream de la Garnier, dar varianta fara ulei, pentru ten mixt/gras si pot sa spun ca sunt foarte multumita de el. Initial imi luasem BB cream de la garnier clasic si intr-adevar, imi ingrasa foarte tare tenul si nici putere de acoperire nu avea.In schimb, de cand folosesc BB cream Garnier pentru ten mixt/gras am renuntat la fondul de ten, pentru ca are o putere medie de acoperire exact cat imi trebuie.

| AnaNuSuntPa explică (pentru Raniiia):

:* De unde l-ai luat pe cel de la Garnier fara ulei pentru ten mixt/gras si cat a costat? :* Si eu as vrea sa imi iau.

| Raniiia a răspuns (pentru AnaNuSuntPa):

Din carrefour cu 30 de lei happy

| AnaNuSuntPa explică (pentru Raniiia):

Am fost aseara in carrefour si l-am incercat, este prea bun

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

BB cream hidrateaza si ti l recomand pe cel de la maybeline sau nivea

| assi a răspuns:

BB cream-ul este o crema hidratanta cu o acoperire usoara happy incearc-o pe cea de la nivea este foarte bunahappy