| anastasia2014 a întrebat:

recomandati-mi un fond de ten bun va rog! am tenul mixt spre uscat! multumesc

11 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| AnaRadu a răspuns:

Hei. Clarins, doar ca acest fond de ten costa destul de mult. Iti spun ca e bun ca il am si acopera destul de ok si nu iti usuca fata.Il poti incerca.Isi merita banii.

| DisturbeDd a răspuns:

CT 127

| Venusgirl a răspuns:

Eu cred ca e bun oricare care are vitamina A si E, si desigur ca trebuie sa ti se potriveasca dupa nuanta

| mynasca12 a răspuns:

Mai bine nu folosii de-loc...

| KanuruChan a răspuns (pentru mynasca12):

Mai bine mai învaţă să scrii.

| LauraMihaella a răspuns:

Ceao incearca BB cream de la nivea este foarte bun are vitaminele A si E acopera imperfectiunile si este foarte bun pentru tenul mixt spre uscat. sper ca te-am putut ajuta.

| MiaMikkidutza a răspuns:

Giordani Gold, Oriflame

| anastasia2014 explică:

Va multumesc pentru raspunsuri

Răspuns utilizator avertizat