| BBEgirl a întrebat:

Biscuitii Belvita ingrasa?

Răspuns Câştigător
| 0000anonim0000 a răspuns:

Biscuitii nu ingrasa. Orice marca ar fi, tot biscuiti sunt. Doar in cazul in care mananci ceva gen 3-4 kg de biscuiti pe zi, si nu cred ca o sa mananci cantitati industriale de biscuiti. Nu te ingrasi, mananca in voie, fara sa te gandesti la asta. Funda?happy

4 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

Avand in vedere ca au 450 calorii/ 100 de grame daca mananci mai mult de 100-200 de grame pe zi cu siguranta ingrasa.
http://calorii.oneden.com/Calorii-Biscuiti-BelVita-Start.html

| Andra_8863 a răspuns:

Nu,normal ca nu

| andraucv_3202 a răspuns:

NU logic ca NU

| BuBulinutzzaDragutzza a răspuns:

Eu zic ca da. orice ar scrie pe ambalaj nu poti manca 1000 de pakete ca tot te ingrasi. mai ales in vremurile aste ca nimic nu e sanatos.