| Alysée a întrebat:

Borsul de legume+carne ingrasa? mancat fara paine. funda

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este în jur de 200 de calorii pe porție, depinde de carnea folosită.
Cea de vită slabă (118) are mai puține calorii decât cea de porc (340).
Pa, pa.

6 răspunsuri:
| papusikatha a răspuns:

Nu, nu ingrasa, nu ingrasa nimic daca stii cum sa mananci, putin si des si poti manca orice.

| AnaAmalia31 a răspuns:

Nu

| Infernia a răspuns:

Poate foarte putin, dar nu e crima tongue

| Alexandrumar1 a răspuns:

Nu ingrasa ft tare si e un buchet frumos de vitamine:X:Xbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde cate grasimi are,daca il folosesti fara grasimi, ulei, sare nu ingrasa.

| alexpr2000 a răspuns:

Bors de legume e un aliment + o de aia de carne ia gandeste daca ar fi celulele in loc de Stomac! tongue Normal 900 Amandoua Sunt Element chimice adica Borsul es te Cumparat nu?! dar carnea care este naturala normalll ca ingrasa!