| anonim_4396 a întrebat:

Salamul mancat fara paine ingrasa?

Răspuns Câştigător
| Mademoiselle18 a răspuns:

Si painea si salamul ingrasa happy impreuna sau separat laughing Oricum eu una nu-ti recomand sa te lasi de paine doar pentru a slabi. Am incercat-o pe pielea mea si intr-o zi, dupa vreo`2 ore de stat in soare, am lesinat. Nu-ti recomand sa faci chestii din astea. In caz ca vrei sa slabesti fa mai mult sport :*

| MrLegend a răspuns (pentru Mademoiselle18):

Am tinut regim. nu am mancat 3 luni paine happy si am slabit 8 kg. dar nu stiam daca salamul ingrasa sau nu thinking ca as vrea sa tin in continuare si nu stiu ce sa mai mananc big grin

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Consumat excesiv ingrasa

| Musique a răspuns:

E carne, tu ce crezi?

| WhatDăFack a răspuns:

Da. happy

| Milayaa a răspuns:

Daaa...inca cum, daca maninci mult daa
big grin

| Tweety115 a răspuns:

Pai painea nu ingrasa dar salamul da.

| Iubeste_Cocolinoo_1990 a răspuns:

Cred ca da si nu. pentru ca si painea ingrasa.