| inger02 a întrebat:

Buan! as dori ceva sfaturi. este sezonul cald si as vrea sa merg la strand cu prietenii. dar trebuie sa imi iau un costum de bae nou.cam ce costume de bae se poarta anul acesta? costumele de bae inflorate sau animal print sunt la moda? funda si la restul vot.

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu conteaza, important e sa porti ceea ce te face sa te simti bine in pielea ta.

| Adry05 a răspuns:

Eu zic sa vezi mai multe modele si sa-l alegi pe cel care-ti place si te reprezinta. Nu are rost sa porti ceva de dragul modei care poate te incomodeaza, mai ales daca poate nici nu-ti place modelul.
Iar pentru xmadutssu, mai bine ti astfel de pareri pentru tine, TPU si utilizatorii lui nu au nevoie de elehappy.
Vacanta frumoasa!

| inger02 explică:

Baie. mam cam grabit. xmadutssu vezi cum vorbesti. tu esti perfecta sau ce? sau nu ai gresit in viata ta. cine vrea sa rapunda si sa ma ajute ok. nu trebuie sa scrii rautati. de ce imi bag eu capul cu persoane ca tine? fiecare scrie cum vrea. ce ai tu treaba.

| Pitzipoanca a răspuns:

Baie. Cartile sunt must-have anul asta.

Răspuns utilizator avertizat
| xmadutssu a răspuns:

Costum de baie se scrie..sau esti analfabeta?

| DAAAAAAAAAA a răspuns (pentru xmadutssu):

laughing) hai la o bae...laughing) stai linistita ca mai greseste omul..nimeni nu-i perfectwinking happy