| GirlsTabs a întrebat:

Sunt noua pe TPU si as vrea sa va pun o intrebare, ...care sunt costumele de baie ce se poarta anul acesta?

Răspuns Câştigător
| Baananasplit a răspuns:

Costumele de baie care se poarta anul acesta pot fi si din doua piese, si intregi, dar cu diferite taieturi sau decupaje. La cele din 2 piese se poarta alea cu sutien de genul top bandeau, rasucite, fara bretele(sau unul care se leaga dupa gat). Culorile care se poarta sunt corai si cele fosforescente, sau cele cu steagul Americii, bulinute sau flori happy Sper ca te-am ajutat.

5 răspunsuri:
| ElizzaTPU a răspuns:

Eu anul aceasta mi-am cumparat 2 costume de baie. unul roz cu buline albe http://media.victoriassecret.com/product/prodpri2/V293088_HH1.jpg si acesta http://media.victoriassecret.com/product/prodpri2/V337632.jpg
mult succes!

| Valentin55 a răspuns:

Costume mov...winking

| Alinaalinutza33 a răspuns:

Cat mai colorate de obicei cu buline eu mi am luat unul de la kenvelo foarte dragut cu litere si foarte colorat si ii dragut! depinde si tie ce iti place in totdeauna

| mihaela155 a răspuns:

Eu zic ca cele din doua piese pe culorile:albastru, rosu si negru. fundita?:*big grin

| Arianaa a răspuns:

Cele fosforescente;>