| dely_9350 a întrebat:

a-ti consumat ceai de slabit Silueta Perfecta? a avut efecte?

Răspuns Câştigător
| Lora a răspuns:

Eu nu dar am o cunostinta care a incercat, cica iti inchide pofta de mancare te simti hranita daca bei, problema e ca dupa ce reusesti sa slabesti e greu sa te mentii acolo unde ai ajuns si te poti ingrasa foarte repede la loc

4 răspunsuri:
| Minnie a răspuns:

Da, am consumat 3 cani pe zi simplu, fara zahar sau miere si a avut efect f bun si "ati" nu "a-ti" plus ca nu am mai pus inapoi ce am dat jos dar pe langa ceai am tinut si tin un regim de viata sanatos, fara mancat dupa 5. 30, fara paine alba etc etc

| Gizăz a răspuns:

Nu, nu „a-m" consumat. Eu de obicei fug câţiva km buni pe zi şi fac sală pentru a mă menţine. Vrei să încerci?

| vivi_6895 a răspuns:

Da. Dar la mine n-a avut efect.Am luat la indemnul unei prietene la care a avut efect happy Acum depinde de organism si de ce dieta mai tii pe langa.

| Ervin a răspuns:

Nu mai ia medicamente de slăbit, vară-mea a fost bolnavă 5 ani din cauza asta.