| DeeDeeXD a întrebat:

Aș vrea să devin reprezentant Oriflame. Cum trebuie să procedez? Am văzut multe site-uri cu formulare de înscriere dar nu știu pe care dintre ele să mă încriu. laughing
Dau Funda celui mai bun răspuns.

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cel m ai bine gaseti pe cineva care este inscris, si mergi direct la sediul firmei din Bucuresti strada Horia Măcelariu, si te înscrii, vezi sa ai la tine buletinul original si copia, de unde esti? Asa ai de cistigat si tu si cel care te inscrie. Tie i ti vor da cadouri, si ceva reducere la prima comandă(asa era in 2000) si celui care te inscrie îi se dau din partea firmei puncte si reduceri importatnte. Ce virstă ai?

| DeeDeeXD explică (pentru CristiDinBucuresti):

Mulțumesc pentru răspuns. Dar nu sunt din București, și am reușit să vorbesc cu cineva care m-a ajutat. Așa că m-am înscris online. Probabil că nu sunt încă reprezentant, cred că sunt Client Direct sau așa ceva, dar nu-i nimic. Măcar pot să dau comandă. happy

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru DeeDeeXD):

Sarut mina! Multumesc si eu pentru fundă, scuza mi indiscretia, ce virstă ai? Intrucit la oriflame trebuie sa prezinti buletinul.

| lindemona a răspuns (pentru DeeDeeXD):

Buna,

Clint direct=reprezentant=consultant. Este acelasi lucru, dar spus prin 3 termene diferitewinking

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Vezi că acum cîtiva ani, ca sa te inscrii la oriflame sau după caz la avon, avea i de achitat o taxă de inscriere, ca m de 15 lei era atunci, adică 150 mii lei vechi, acum nu stiu cum m ai procedează.

| lindemona a răspuns:

Buna,

Sunt Gerlinde si sunt consultant Oriflame din 2011. Daca doresti sa te inscrii la Oriflame, te astept cu mare drag in echipa mea. Ma poti contacta pe:
- pagina https://www.facebook.com/lindemonablog
- facebook https://www.facebook.com/iuhasz.gerlinde
- email iuhasz.gerlinde@gmail.com
- telefon 0721752292

Pe scurt, avantajele consultantilor sunt:
- discount de 23%, 30% sau 40% in functie de valarea comenzii
- program de bun venit (pentru cei care sunt noi inscrisi)
- programe de loialitate
- programe de sponsori
- oferte extra-catalog
- oferte speciale pentru consultanti
+ multe altele.
Produsele sunt pentru toate tipurile de persoane, de la elevi la persoane peste 55 de ani. Au calitate foarte buna, atat produsele cosmetice, cat si cele de ingrijire zilnica sau accesorii.

Daca vrei sa devii consultant Oriflame, sa castigi bani si sa arati bine, te astept in echipa mea;)

| Tania79 a răspuns:

Aici:

https://ro.oriflame.com/......consultant

, m-am inscris eu si este ok, produsele sunt bune si ai reduceri incepand de la 23%.