| Morphineinsane a întrebat:

Această întrebare este adresata persoanelor din Bacau. Vreau sa imi decolorez+vopsit parul. Cunoasteti un salon care are preturi mai scazute? Si per total cat m-ar costa pretul final? Multumesc. Vot-funda :*

Răspuns Câştigător
| Diana9933 a răspuns:

Buna. Depinde si de lungimea parului. Pentru un par mediu preturile sunt in jur de 200 de lei cam peste tot, poate fi si mai putin, dar maxim 250, daca e ceva mai ''fitos''. Iti recomand Marilyn Monroe, New Look, ambele de pe Banca Nationala. Nu sunt din Bacau, dar am cunostinte care frecventeaza si cand am fost in vizita, am fost si eu. Succes!