| Necunoscut3 a întrebat:

Bună!
Acum cateva luni, mai exact prin ianuarie m-am vopsit si prin aprilie am incercat sa-mi închid nuanța, vopsindu-ma iar. Deci cateva luni diferenta.Doar ca eu când m-am vopsit prima data am pus un blond pe parul meu (saten deschis) și acum orice culoare as pune devine portocaliu in capul meu cu timpul. Asa ca acum o luna m-am dus si mi-am luat un castaniu ciocolatiu închis și mi-a ieșit negru în cap, lucru care nu mi-a plăcut.A doua zi am fost și mi-am luat decolorant și mi-am decolorat parul de 2 ori în aceeasi zi, iar a 3a m-am vopsit cu un saten deschis și culoarea finala a fost in roscat...
Ce vreau eu sa întreb este dacă acum după o luna, ma pot duce la salon sa revin la culoarea mea naturala sau e prea mult pentru parul meu?
Efectiv nu mai pot iesi cu parul asta din casa.

Răspuns Câştigător
| Vântulalb a răspuns:

La salon te poti duce. Dar sa le spui toate operatiile facute. Deja ma mir ca mai ai par pe cap. Dar specialistele iti vor spune ce pot face. Eventual ce culoare ar mai putea iesi cu atatea amestecuri.