| Airam1622 a întrebat:

Acum o saptamana mi am cumparat un kit pentru unghii cu gel. Am ramas foarte dezamăgită din cauza faptului ca unghiile nu au pic de luciu,iar atunci cand le am băgat in lampa m au ars atat de tare in cat nu am mai putut suporta. Dupa câteva zile, mi au cazut doua unghii. Menţionez faptul ca folosesc geluri de la Sina.

2 răspunsuri:
| CristinaSNC a răspuns:

Cumpara de aici data viitoare
http://www.kitunghii.ro/

| Alexa07Alexa a răspuns:

Ce pot sa îți zic...același lucru l-am pățit și eu.Gelul e de vina..proasta calitate..De preferat e sa nu îl mai folosești. Îți recomand să folosești geluri uv ENS PRO ( euro nails system).