| ade35 a întrebat:

Acum o saptamana mi-am facut cont la Yves Rocher, am facut o comanda care trebuie sa-mi ajunga saptamana asta si as vrea sa stiu cand ma duc la posta sa ridic coletul daca dreuie sa dau datele din buletinul meu desi sunt minora sau al mamei mele daca contul este facut pe numele meu? Va roog dau funta!

2 răspunsuri:
| Madalidia a răspuns:

Buna! Si eu sunt reprezentant la Yves Rocher. Eu nu sunt minora, dar stiu pe cineva care are sub 18 ani si nu avea probleme de genul asta. Ii cerea buletinul ei. Din moment ce ai facut pe numele tau si a mers, nu vad de ce ar fi o pb!

| lilyelena a răspuns:

Ai primit comanda?