| anonim_4396 a întrebat:

Buna all!
Mi-am luat mustata cu lama de ras!
Si acum imi creste parul foarte repede...eram putin beata cand mi-am luat-o.
CE SA FAC SA NU MAI CREASCA PARUL ASA DE REPEDE... FARA SALON, RAZE PORCARII ETC.UN TRUC CEVA! F.U.N.D.A

Răspuns Câştigător
| AikkoxD a răspuns:

Îl iei cu ceară. Evită penseta că o să te doară, aşa cu ceară, doare 2 secunde şi gata.

PS: tu eşti în poză? ador părul http://myfacewhen.com/183/

| Ciuuf a răspuns (pentru AikkoxD):

Da...eu sunt in poza.Muktumesc fain.

| AikkoxD a răspuns (pentru Ciuuf):

şi eu sunt tunsă aproape la fel, dar se vede mai mişto cu blond decât cu turcoaz. o să încerc şi eu *smile*

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Erai beată?
O decolorare.
Pa, pa.

| Tmcn a răspuns:

Trucuri nu ştiu, mai ales dacă l-ai luat cu lama, firul s-a îngroşat şi se vede mai strident. Eu zic să te duci la salon şi să ţi-l epileze cosmeticiana cu ceară, costa în jur de 10 lei şi o lună nu mai ai probleme, iar firul când creşte, creşte mai subţire. şi altă dată să nu mai foloseşti lama, îngroaşa firul de păr!

| mihaela0502 a răspuns:

Smuls! epilat=benzi, ceara. sau definitiv 200euro

| DaEuSuntCelCareScrie a răspuns:

Lasa-l sa creasca si smulge-l cu pensetahappy

| ZuzuBybyshor1997 a răspuns:

Cel mai simplu iti iei benzi epilatoare pentru fata si nu iti mai creste asa repede