| anonim_4396 a întrebat:

Buna all! Sunt in clasa a 8 si ma duc intr'o excursie. Intr'o seara o sa mergem la un club.credlaughing sau o cina festiva. E ok daca ma imbrac in urmatorul fel: un maieu simplu negru si pe deasupra o vesta tot neagra, o fusta tutu albastra inchis si niste balerini negri?

6 răspunsuri:
| LoveForShania a răspuns:

Pai nu merge maieu negru+ vesta tot neagra. Ai putea sa iti iei un maieu albastru, sau o vesta albastra, ca sa mearga cu fusta. Niste cercei albastrii sau negrii (eventual albi).
E perfect!

| madalicious a răspuns:

Esti emo?!

| ForbiddenLove a răspuns:

Nu merge tricou negru si vesta neagra. sfatul "expertei in frumusete" este cel mai bun.folosestel!

| Maria46854213 a răspuns:

Foarte fainwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

LOl Nulaughing dar am preferat combinatia albastru-negru asta nu inseamna ca is emolaughing)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am sa tin cont de sfatul tau Experto:*