| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU :p am o intrebare eu trec clasa 5 si nu stiu cum sa ma imbrac in prima zi de scoala eu m-am hotarat asa:Blugi negri bine ei sunt putin un albastru inchis dar nu prea se observahappy si o camasa alba evident cu o vesta neagra ce parere aveti? si niste balerini negri si inca o intrebare la ce ora incepe prima zi de scoala la 9:00?

Răspuns Câştigător
| georgiana999 a răspuns:

Parerea mea ar fi sa te imbraci cu camasa alba, vesta neagra( vine foarte bine) si blugi /fustita pliata.Mai ales ca e posibil sa faceti cunostinta si cu profesorii asa ca de ce nu sa faci o impresie buna.

5 răspunsuri:
| dienuta1990 a răspuns:

Si eu zic tot asa sa te imbraci.

| ucatati a răspuns:

Pai, la tinuta e super ok! Festivitatea la mine incepe la 10. Depinde de scoala! Du-te la tine la scoala si intreaba! Eu asa am facut! Sper ca te-am ajutat!

| PattyC a răspuns:

Eu ma imbrac tot ca tine si eu as vrea sa stiu la ce ora incepe

| alma17angel a răspuns:

Si eu as vrea sa stiu

| motanita14 a răspuns:

Va multumesc de raspunsuri