| Lemon88 a întrebat:

Hey, nu stiu cu ce sa ma imbrac in clasa a 7 a, ma ajutati putin, avem ca uniforma doar vesta neagra si pantaloni lungi negri sau albastru inchis, si nu stiu cum sa le fac sa arate bine. Dau funda, multumesc.

2 răspunsuri:
| Ramina a răspuns:

Iti poti pune un papion colorat la camasa ca sa nu mai fi neagra din cap pana-n picioare sau daca nu ai papion sunt fundite din alea mari de pus in cap care au un fel de cleste si poti prinde la camasa exact ca un papion, eu asa faceam cand eram mai mica si arata foarte bine

| ninacool a răspuns:

Eu in clasa a 7-a tot asa trebuia sa ma imbrac dar eu tot cum voiam eu vedeam imbracata,,, in fine sa trecem la tine! Uite aici :
- Camasa alba..sau bluza de culoare alba, vine super cu negru.
-Adidasi de culoare alba,, sau neagra,, sau pantofi cum vrei.
-Blugi de culoare albastru inchis dar mulati,, sau negri.
Sper sa iti fie de folos ..succes cu scoala!:*