| AnaQ a întrebat:

Am achiziționat de curând o pereche de sandale pentru ocazii, însă îmi alunecă piciorul destul de tare in
ele.
Întrebările mele ar fi : dacă îmi cumpăr niște branțuri speciale pentru sandale m-ar ajuta?
Unde le găsesc? ( La fyps aș putea găsi?)
Acele branțuri sunt din silicon, cum se pun pe talpa piciorului sau direct pe talpa sandalei?
Se cumpără după mărime sau sunt universale?
Se vad urat in sandale sau sunt din silicon și nu se observă?
Mulțumesc!

Cel mai folositor și rapid răspuns, va primi fundiță!

Răspuns Câştigător
| GdX a răspuns:

Gasesti la DM branturi toate formele si marimile. Cele de la Scholl sunt cele mai bune.

1 răspuns:
| oanananana a răspuns:

Buna! Foloseste un absorbant de zi. Stiu ca suna ciudat, dar chiar merge