| madducu a întrebat:

Bunahappy
Imi transpira rau de tot talpile si nu pot purta sandale de nici un fel.Mai ales la alea cu toc imi aluneca piciorul incat ma tem sa nu se rupa sandaualaughing
Am auzit ca ar fi niste chestii de lipit pe talpa sandalei anti-alunecare? Stiti unde as putea gasi? Funda:*

Răspuns Câştigător
| dedekool a răspuns:

Http://www.romedic.ro/antiderapant-din-silicon-0H28786
sper ca te-am ajutat:*.

3 răspunsuri:
| Alyra a răspuns:

Eu n-am auzit de aşa ceva, dar ai putea încerca cu şerveţele. Iei o foarfecă şi tai şerveţelul la mărimea potrivită apoi îl pui pe talpă. Ar trebui să stea lipit dacă ai tălpile umede.
Îţi urez succes!

| midnight a răspuns:

Eu am vazut la leonardo. cred ca erau pana in 20 de lei.

| Georgiaanaa123 a răspuns:

La supermarket