| yoyo_2588 a întrebat:

Mi-am achizitionat de curand o pereche de ghete din Zara care, dupa cateva ore de purtat, imi provoaca un mare disconfort la calcai ( mentionez ca talpa interioara este tare ). Ce branturi imi recomandati sa cumpar pentru a scapa de aceasta incomoditate? Am gasit la decathlon la 45 de lei cu recenzii foarte bune. Va rog sa imi recomandati ceva bun

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca mai sunt si acelea din silicon, care e posibil sa fie bune.
se gasesc la DM