| Biby a întrebat:

Buna am aproape 11 ani.
Va plac tinutele mele?
1.http://looklet.com/look/8983842
2.http://looklet.com/look/8983949
3.http://looklet.com/look/8984121
4.http://looklet.com/look/8984226
5.http://looklet.com/look/8984476
Sa-mi spuneti si la ce am gresit.

Răspuns Câştigător
| AndrogynBeauty a răspuns:

Ok, să le luam pe rând.
1. "Fist look"? fist=pumn, nu prea înţeleg ideea, poate e doar o greşeală de editare. Vestimentaţia nu-mi place, în special acel model grafic de pe rochie mă deranjează. S-ar putea să fiu subiectiv, dar asta e părerea mea. În plus, lungimea rochiei nu se potriveşte cu cea a jachetei, modelul pare că nu are talie, mult mai bine ar fi mers o centură lată roşie, de exemplu cu o geacă de blană, dacă tot vroiai s-o îmbraci mai aparte. Şi la lungimea asta a rochiei, clar nişte cizme/bocanci până sub genunchi. Machiajul îmi place, rujul acela se poartă mult de tot sezonul acesta.
2. "Gothic girl"? Cu blugii/leggings-ii ăia? big grin No bloody way! Cu părul aşa? N-are nicio treabă cu un look gothic. Singurul lucru care-mi place, din toată ţinuta, este bluza (aş purta-o şi eu!). În rest...nada!
3. "At school". Cămaşa este absolut superbă! Atât de castă şi totuşi atât de modernă şi interesantă! Ţinuta e în general acceptabilă, dar nu ştiu, bănuiesc că e doamna profesoară, nu o elevă, nu? Fusta-i cam scurtă, dar măcar partea de sus este acoperită, deci pot accepta.
4. Îmi place.
5. Îmi place în mod special datorită asocierii vestei cu pantalonii scurţi şi sandale. Nu prea e de vară, merge mai bine de primăvară, dar e ok. Cerceii se asortează plăcut ochiului. Ceasul acela roz e puţin cam în plus, ar fi mers o brăţară lată de piele cu ţinte argintii.

Pe ansamblu e ok, ultimele 2 ţinute sunt chiar plăcute. Cea gotică e total pe lângă, iar prima, s-ar fi vrut ceva rock style, dar hm, nu. E ok, mai încearcă.

18 răspunsuri:
| Biby explică:

De ce nu ma credeti? Eu le-am facut si nu ma ajutat nimeni.Si in legatura cu hainele mulate, asta este stilul meu, mie nu-mi plac hainele largi.

| TwixulDrept a răspuns:

Ea se refera ca ea le-a pus asa... ea a format tinuta cu hainele dp site-ul acela... big grin frumoase tinutele

| unknown a răspuns:

Sunt ok avand in vedere varsta ta.Ar mai trebui lucrate putin pentru ca mie mi se pare ca lipseste ceva.Cu timpul te vei perfectiona

| candydream a răspuns:

Sunt foarte frumoase in special prima.La greseli mi se pare doar la a doua cu jeansi dar sunt frumoase.

| Romancutza a răspuns:

Sincer sunt foarte frumoase. FElicitari.

AI putea merge la un liceu de moda, te poti lansa caci hainele sunt super. mia ales cum le-ai combinatwinking

| Foarfeca a răspuns:

La a doua : tricoul si blugii sunt prea "cuminti" pentru cizme si manusi. Dar ai putea sa scoti manusile si sa il lasi asa in rest.
A treia : e super cool dar eu zic ca geanta maro cu orice accesoriu sau fusta... NU

In rest sunt super cool.

| Frrramboise a răspuns:

Nu prea imi plac...incearca ceva mai feminin tongue zic si eu

| βσσblėėŝ a răspuns:

Pai.sincer doar ultima imi place."D

Răspuns utilizator avertizat
| вυттєяƒℓу a răspuns:

Da.cu siguranta tu le'ai facut oh go on
Felicitari! oh go on

| PufuleţiCuCaramel a răspuns:

Nulaughinglaughing
sunt de baba moartalaughing
cea mai asa si asa este tinuta 5happy
mai uitate si tu pe la televizor...ca moda se schimbalaughing

| NobodyHeree a răspuns:

Daaaaaaaaa or fi tinutele tale rolling on the floor))))

| ChristineW a răspuns:

Sunt dragute

| ChristineW a răspuns:

Http://looklet.com/user/623651/looks
Eu le-am creat, uitate sa vezi daca iti plac. ( implinesc 12 in dec )

| icemanvlad a răspuns:

Aia vrei sa zici ca tu esti? laughing) sau sunt facut de tine hainele rolling on the floor)

| ewe a răspuns:

Sunt foarte frumoasa funda?

| Radu13Radu_6037 a răspuns:

Esti prostituata sau ce?
sunt niste tinute prea mulate chiar si pentru varsta ta

Răspuns utilizator avertizat