| eudemonica a întrebat:

Am auzit ca e foarte buna crema de galbenele pentru semnele lasate de acnee.
Voi ati folosit? Cam dupa cat timp se vad schimbarile?

Ms:*

4 răspunsuri:
| JohannaStone a răspuns:

Eu am follosit-o si am fost foarte multumita de rezultat. Este uimitor. Dupa 1-2 saptamani totul a fost O. K!

| candyx_5036 a răspuns:

Am auzit de la varamea, ca ea a avut acnee.Este cum spui tu foarte buna. Efectele cam dupa 2-3 zile asa. Dar ai grija ca-ti cam ingalbeneste fata. Eu iti recomand sa folosesti de cel mult 2 ori pe zi deoarece in unele cazuri poate fi periculoasawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ...si sunt curioasa sa aflu raspunsul tongue

| BlueBroom a răspuns:

Da chiar e buna...atat pentru acnee cat si pentru cicatrici.Pentru acnee daca te dai cu crema de galbena zilc rezultatele si vor vedea maxim in 5 zile.Am folosit-o eu si garantez pentru ea. Dar acum depinde si ce ten ai