| eudemonica a întrebat:

Buna!(: Am auzit ca masca facuta din ulei de masline, ulei de ricin, galbenus de ou si lamaie e foarte buna pentru par. As vrea sa stiu la cat timp se face, daca pe parul ud sau uscat si daca mi se ingrasa mai repede parul de la uleihappy

Ms:*

Răspuns Câştigător
| Amy_9572 a răspuns:

Eu am facut aseara unahappy. Pai e foarte buna. Iti mai imblanzeste varfurile despicate. Eu o fac cam o data pe saptamana ( sau la 2 saptamani). Mie cel putin nu mi se ingrasa parul de la ea, dar sa ai grija ca uleiul de ricin se spala mai greu de pe par. Deci sa insisti cu spalatul cand faci baie. Fnditza?batting eyelashes

1 răspuns:
| calugaruandreea a răspuns:

Nu stiu daca e combinatia perfecta! doresti cumva sa iti creasca mai repede parul? Uleiul de richin este foarte bun la sprancene si la gene! E un bun regenerator!