| Andra202 a întrebat:

Bună, am dat comandă pe SHEIN, și azi mi-a venit doar un produs celelalte separat.
De ce?

4 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Daca ai facut o comanda mai mare, posibil sa fi impartit in doua. Sau ai comandat un produs din categoria Quickship - adica cu livrare mult mai rapida decat restul comandate. Vor veni si restul in termenul limita pe care este trecut in aplicatie.

| Garni28 a răspuns:

Au depozite diferite si e mai usor sa le trimita separat. Poate te ajuta acest video: https://www.youtube.com/watch?v=D4VMvBXlOs4&ab_channel=AlisaMos

| PpyuiCornelyaa a răspuns:

Pachetul poate sa vina in două daca e mai mare, nici eu nu am știut asta până mi-a zis o prietenă

| Al000993732 a răspuns:

Ai făcut o comanda mare și de aceea și mie mi s-a întâmplat dar au venit toate lucrurile. Stai liniștită o să ți vină și celălalte produse!happy