| assi a întrebat:

Buna happy am gasit recent un magazin cu foarte multe produse elf si as vrea sa achizitionez cateva. ideea este ca nu au nimic special din care sa nu am dar totusi vreau sa le incerc... aveti cateva produse preferate?happy

4 răspunsuri:
| FlorenceVi a răspuns:

Eyelinerul gel, pensulele de blush, blending, primerul de ochi iar e foarte bun.

| NesquikDuoSpecial a răspuns:

Buna, assi!
Primerul, rujul mineral, corectorul stick din gama essential, gloss ul cu SPF 15, quad-urile, balsamurile de buze terapeutic, rimelul transparent pentru gene & sprancene. Astea sunt cele mai bune din punctul meu de vedere.
Fundita? happy

| elenaborosoiu a răspuns:

Paletele sunt foarte bune si glosurile cel putin astea imi plac mie