| wintix a întrebat:

am in jur de 1.75 inaltime... de obicei nu port tocuri, dar de craciun vreau sa fac o exceptie. Ma duc in club si mi-am achizitionat niste tocuri de 10 cm, toti cei care m-au vazut pe ele mi-au spus ca sunt prea inalta. Intrebarea mea este, cu tocuri sau fara tocuri? Multumesc :*

Răspuns Câştigător
| Mangustă a răspuns:

In general unei fete ii sta bine cu tocuri indiferent de inaltine (si daca stie sa le poarte). Dar depinde si cu cine te duci, daca o sa fie cu alte fete, cel mai probabil vor purta si ele asa ca n-o sa fi cea mai inalta. Daca esti cu prietenul, iar el e ceva mai scund s-ar putea sa dea rau, dar daca pe el nu-l deranjeaza nu vad care e probelma. Cat despre tocurile mici nu le vad rostul, nici nu te inalta, nici nu arata bine si la fel de mult rau fac piciorului.

11 răspunsuri:
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Tocul mai micut, ca-i mai dragut laughing

| onasis1961 a răspuns:

Cum te simţi tu mai bine, nu contează ce zic alţii. Dacă mergi cu tovarăşul să nul pui pe el în dificultate fiind mai scund.

| MrSoapte a răspuns:

La 1.75 oricum esti inalta! De cat vrei sa fi...de 2 m?

| OaNaArEcOnTpEtPu a răspuns:

Eu zic fara tocuri.
Odata ce ai 1.75, vei avea 1.85.
Pff.Prea inalta.
Parerea meastraight face
Bafta si sarbatori fericite!

| gabi13579 a răspuns:

Atat timp cat stai dreapta si arati bine poti sta cu tocuri fara sa fii jenata. niciodata nuesti prea inalta atat timp cat esti frumoasa

| wintix explică (pentru gabi13579):

Multumesc de raspunshee hee:*

| wintix explică (pentru gabi13579):

Multumesc tuturor pentru raspunsuri big hug Craciun fericit va doresc :*!

| Roobeertaa a răspuns:

La club e bine sa te duci cu tocuri, atata timp cat poti sa mergi pe ele nu ai de ce sa iti faci griji, nu asculta intodeauna ce zic unii altii, mai e si invidia si in plus ai mai multa incredere. Poti arata foarte bine indiferent de inaltime!

| Hessa13Bullet a răspuns:

Pai eu cred ca ai arata bine oricum.totusi daca iti faci griji poti purta o rochie care sa reduca optic lungimea picioarelor si automat vei parea mai scunda

| xXKidda a răspuns:

Claar, cu tocuri ^_^.

| Bodnar_Denisa_1993 a răspuns:

Dupaparerea mea : cu tocuri