| Dyanna_8324 a întrebat:

Am incercat mereu sa imi prind parul in coada si sa imi fac bretonul sa stea umflat (tapat). Bretonul imi iese bine dar cand prind coada mi se strica. Cum fac sa nu mi se mai strice? Daca poate cineva sa imi ofere un filmulet. va rog mult.

Răspuns Câştigător
| HeyLyn a răspuns:

Pai zic intai sa faci coada, apoi bretonul.Eu asa fac chiart daca am parul scurt si merge foarte bine.

2 răspunsuri:
| noktambul a răspuns:

Coada cu breton? Chiar vrei sa ai o fata de cal de curse ( ca sa nu zic iapa)?! Poarta-ti parul in mod natural, nu te eforta sa iti silesti parul la nu stiu ce coafuri care nu ti se potrivesc. Vei avea numai de castigat!

| 62mariaelena a răspuns:

Taiel si prindel de tenesi