| ElyElena04 a întrebat:

Cum sa imi prind parul intr o coada cand am bretonul prea scurt si ca acele firicele mici de par sa nu mai imi stea ridicate in sus , am incercat si cu fixativ si era mai bine dar nu pe gustul meu. Vreau sa imi da ti poze nu neaparat bretonul prins, si desfacut...DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| ir3al a răspuns:

Asa am patit si eu.laughing Numai ca pe mine ma tunsese varamea si aveam bretonul aproape tuns din radacina laughingarata oribil.Nu plecam niciunde fara spuma si fixativ + o cordeluta de rezerva.Astea sunt solutia.laughingSi maica-mea trebuia sa care in geanta fixativul si spuma.Acum rad cand imi aduc aminte, dar atunci a fost groaznic.Nici pe gustul meu nu a fost, dar ce puteam face.Accepta si tu asa cum iti sta, pentru ca alta posibilitate nu ai, pana iti creste mai mare. Poti incerca masti pentru accentuarea cresterii parului.Eu imi faceam masca cu ulei de germeni de grau.Bafta draga mea!