| Ирина19 a întrebat:

Incerc de nenumarate ori sa-mi fac bretonul sa stea umflat (tapat). Nu-mi iese bine niciodata. Ce pot sa fac?

Va multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| blue0muffin a răspuns:

Salutbig grin
deci iti voi explica: dupa ce te speli pe cap, te stergi putin cu prosopul astfel incat sa ramana usor ud, apoi aplici spuma pe breton si cu o perie rotunda (sau cu orice fel de perie), incepand de la radacina bretonului, prin miscari circulare, incepi sa il piepteni in timp ce il usuci cu feonulbig grin
sper ca te'am ajutat :*

3 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

Trebuie sa mergi sa te tunzi

| Patry a răspuns:

Pai du-te odata la coafor si spune-le sa iti faca bretonul sa stea "umflat" si dupa aia spune-i cuafezei sa te invete cum a facut! Bafta!

| Zoya333 a răspuns:

Fixativ...mult fixativ big grin